FREESTYLOWY OBÓZ SNOWBOARDOWY + NARTY

Zapraszamy na zimowy obóz snowboardowy razem z szkołą snowboardu i biurem podróży VHS – Village Head Snowboard! ??❄

 

Jest to obóz nastawiony przede wszystkim na FREESTYLE w snowparku, doskonalenie techniki oraz naukę od podstaw. Poziom uczestników od początkujących po średnio i zaawansowanych riderów. Zapraszamy również narciarzy jeżdżących freestylowo lub tych jeżdżących bardzo dobrze, ale chcących zacząć swoją przygodę z freestylem.

Uczestnicy będą mieli przyjemność spędzić drugi tydzień ferii w ośrodku Czarny Groń, gdzie znajduje się najlepszy w Polsce snowpark TIGER SNOWPARK.

Całe serce wyjazdu będzie oddalone zaledwie 2km od stoku. Oferujemy nocleg w hotelowym standardzie w pokojach 3/4 osobowych w OBERŻY oraz tuż obok w klimatycznych i przyjemnych domkach typu BRDA, 4-7 osobowych na terenie 4-gwiazdowego kompleksu hotelowego CZARNY GROŃ.

??❄

——-
—————–
Technika | Rekreacja | Snowboard | Narty
Natomiast na obóz skierowany w stronę rekreacji i bardziej w kierunku nauki od podstaw, doskonalenia techniki oraz szkoleń narciarskich zapraszamy tydzień wcześniej na obóz, który odbywa się w Białym Dunajcu – jeździmy w Bukowinie Tatrzańśkiej. Oferta również na naszej stronie.
—————–

——-

 

ZAKWATEROWANIE ?
Ośrodek “CZARNY GROŃ” to nowoczesny obiekt turystyczny, na terenie którego znajduje się 4-gwiazdkowy hotel położony w miejscowości Rzyki, nieopodal Wadowic i Andrychowa.
Usytuowany jest pośród gór, w malowniczej dolinie, w sąsiedztwie dziewiczych rezerwatów i lasów mieszanych.

strona ośrodka Czarny Groń –>https://www.czarnygron.pl/
pokoje nad Oberżą –> https://www.czarnygron.pl/noclegi/oberza
nasze domki —> https://www.czarnygron.pl/noclegi/domki

Szczegółowe informacje na temat obozu znajduą się w slajdach poniżej.
Jeśli przeglądasz ofertę na telefonie, obróć go poziomo.