VHS - VILLAGE HEAD SNOWBOARD

Widok z drona na plażę i napis VHS
VHS - staramy się, aby nasza praca ZAWSZE sprawiała nam radość czy to na plaży czy na stoku.

SNOW | SKATE | SKIM | SURF

VHS, to całoroczna produkcja zajawki zaczynając od wyjazdów i szkoleń snowboardowych oraz surfingowych, kończąc na organizacji eventów skimboardowych.

Firma założona w 2017 roku przez Mariusza Wójta to doskonały przykład tego jak pasja naturalnie przemieniła się w pracę. Mariusz od zawsze związany był ze sportami ekstremalnymi – nie ważne czy na śniegu, na wodzie, czy na kółkach, ważne, że na desce.

Jako jedyni w Łodzi organizujemy wyjazdy zimowe

VHS, organizuje wyjazdy nastawione przede wszystkim na progres w Polskie góry oraz za granicę. To także szkoła mająca patronat Polskiego Związku Snowboardu, dlatego możemy przeprowadzać oficjalne kursy i szkolenia na stopnie SITS lub asystenta instruktora snowboardu. Naszą misją jest to, aby cały czas się doszkalać, w związku z tym, co roku bierzemy udział w różnorodnych kursach bądź konferencjach związanych z edukacją i aktywnością sportową. Jest dla nas bardzo ważne żeby znać jak najbardziej aktualne trendy oraz metody nauczania i wciąż rozwijać swoje umiejętności teoretyczno-praktyczne.
nauka ześlizgu na snowboardzie vhs
Kurs na Asystenta Instruktora Snowboardu w Livigno.
tor skimboardowy; event
Event skimboardowy w górach.

Cel na lato to eventy skimboardowe

Od maja aż do końca września zajmujemy się tzw. “miejskim surfingiem”, czyli organizujemy profesjonalne eventy skimboardowe. Wykorzystujemy do tego mobilne tory skimboardowe, które są świetną opcją na wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, plenerowe, pikniki rodzinne czy targi. Mamy w tym doświadczenie już od ponad 8 lat, dlatego wiemy jak przeprowadzić takie wydarzenie na najwyższym poziomie.