DLACZEGO SKIMBOARD?

Nasza przygoda ze skimboardem zaczęła się już w 2009 roku na Półwyspie Helskim.
Tam zrodziła się prawdziwa ZAJAWA, która trwa do dziś.

Skimboarding, to coś więcej niż drewniana sklejka rzucana na wodę – to setki wspaniałych godzin spędzonych z przyjaciółmi na spocie, tripy po zawodach w całej Europie, nauka nowych tricków, a przede wszystkim sport, który może spróbować każdy!

ORGANIZACJA

Wieloletnie doświadczenie zawodnicze sprawiło, że wiemy jak profesjonalnie zorganizować event na najwyższym poziomie.
Uczestniczyliśmy w największych wydarzeniach skimowych w Polsce i Europie, dlatego potrafimy od podstaw zorganizować profesjonalną imprezę skimboardową i wiemy jak zadowolić najbardziej wymagającego klienta.

 

Dysponujemy mobilnym torem 30 x 3.5 m, który sprawi, że Twoje wydarzenie będzie niezapomniane.
Dzięki naszym deskom, nauczysz się stawiać pierwsze ślizgi na wodzie lub udoskonalisz swoje umiejętności. Posiadamy dwie wielkości desek (Junior & Normal), tak aby każdy mógł poczuć się jak surfer.

 

  • Dobierzemy i zmierzymy teren
  • Rozłożymy i złożymy tor
  • Nauczymy pływać
  • Zrobimy pokazy
  • Zorganizujemy zawody

WYNAJEM TORU DO SKIMBOARDINGU

Chcesz wynająć tor skimboardowy i zorganizować event na światowym poziomie w prawdziwie surferskim klimacie?

Idealnie! Jesteśmy tu dla Ciebie!

SKIMBOARDING, jest to sport wodny, który z roku na rok zdobywa coraz większą popularność na świecie. Swoich sił na nim próbują osoby ze Stanów Zjednoczonych, Japonii, Holandii, a także bardzo duża część jego entuzjastów znajduje się w Polsce.

Polega on na ślizganiu się na specjalnej desce po płytkiej warstwie wody, z reguły przy brzegu naturalnych zbiorników wodnych lub w wersji „miejskiego surfingu” na mobilnym torze skimboardowym, który Państwu oferujemy.

Skimboard jest sportem dla każdego, zaczynając już od 5 letniego szkraba, który potrafi nabiec i wskoczyć na deskę, po wszystkie ososby dorosłe, które czerpią radość z życia! 😉 

Mobilny tor skimboardowy świetnie sprawdzi się przy różnorodnych okazjach jakimi mogą być m.in. wszelkie wydarzenia sportowe, pikniki rodzinne, imprezy w centrach handlowych, integracje firmowe, promocje miasta/klubu/siłownie/szkoły, obozy dla dzieci i młodzieży, targi expo, imprezy studenckie, juwenalia itd. Nie ma żadnych ograniczeń, wystarczy chęć zabawy i aktywnego spędzenia czasu, a każde miejsce zamieni się w plażę z prawdziwie surferskim klimatem!

Tor jest  o wymiarach 30 x 3,5 m. Bandy są dmuchane, w pełni bezpieczne.

 

Posiadamy 3 warianty wynajmu, tak by każdy mógł dopasować do swoich potrzeb

PODSTAWOWY

STANDARD

PREMIUM

Pierwsze kroki stawiane na desce skimboardowej nie należą do trudnych. Przypomina to w pewien sposób ślizganie się po tafli lodu, z tym wyjątkiem że mamy lato, słońce, wodę i prawdziwy surferski klimat w miejscu, w którym tylko chcemy. Centrum miasta, galeria handlowa, boisko szkolne, plaża miejska, ośrodek kolonijny czy nawet dach wieżowca.

Mobilny tor skimboardowy świetnie sprawdzi się przy różnorodnych okazjach jakimi mogą być m.in. wszelkie wydarzenia sportowe, pikniki rodzinne, imprezy w centrach handlowych, integracje firmowe, promocje miasta/klubu/siłownie/szkoły, obozy dla dzieci i młodzieży, targi expo, imprezy studenckie, juwenalia itd. Nie ma żadnych ograniczeń, wystarczy chęć zabawy i aktywnego spędzenia czasu, a każde miejsce zamieni się w plażę !

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ EVENT

NASZE IMPREZY

NASZ TEAM

face

Mariusz Wójt

face

Grzesiu Kuta

face

Dawid „Patol” Pruski

face

Michał „Puchal” Puchalski