OD ZERA DO SNOWBOARDERA

Snowboard to nasza pasja! Jesteśmy uprawnieni do przeprowadzania oficjalnych kursów SITS, podczas których zdradzamy tajniki idealnej jazdy technicznej. Podczas takiego szkolenia uczymy między innymi skrętu ciętego, switcha czy śmigu. Specjalizujemy się jednak we freestylu więc nauka salt, rotacji czy innych sztuczek na stoku sprawia nam najwięcej frajdy.
Jako jedyna w województwie łódzkim szkoła, mamy patronat Polskiego Związku Snowboardu, a wyjazdy i szkolenia w naszej szkole są nastawione na progres i stylową jazdę.
Snowboard w wydaniu freestylowym - rodeo. Najbardziej lubimy po szkoleniu technicznym, wybrać się na park i polatać na przeszkodach!
snowboardzista vhs na rampie
Wykorzystujemy zimę w mieście jak się da, ponieważ snowboard to nasza pasja!

JEŹDZIMY 160 DNI W ROKU

Jako jedyni w Łodzi zajmujemy się profesjonalną organizacją wyjazdów zimowych w Alpy i polskie góry.

Pierwsze wyjazdy i przygotowania do sezonu rozpoczynamy już w październiku – listopadzie, a na start wybieramy całoroczne kryte hale czy austriackie lodowce, które pozwalają złapać formę i porządnie się rozjeździć. Natomiast od grudnia aż do marca zajmujemy się szkoleniami oraz kursami osób początkujących jak i zaawansowanych. Sezon kończymy w naszym ukochanym Livigno, gdzie znajduje się jeden z najlepszych snowparków w Europie. Sprawdź nasze wyjazdy i poczuj zajawe!

CO JESZCZE ROBIMY?