Jako jedyni w Łodzi organizujemy profesjonalne szkolenia snowboardowe.
Uczymy tych, którzy nigdy nie mieli deski pod stopami, jak i tych, którzy chcieliby doszlifować swoje umiejętności freestylowe czy techniczne na poziomie PRO.

frontside bordslide na railu snowboard
Backside bluntslide jedna ze sztuczek, których możecie się u nas nauczyć.

FREESTYLE, TECHNIKA, PROGRES

“Od zera do freestylera”, to nasze flagowe zajęcia, podczas których pokazujemy pierwsze tricki w snowparku jak i na stoku (buttering). Tłumaczymy w jaki sposób wykonać daną ewolucje, a następnie przechodzimy do praktyki. Jeśli ktoś złapał już freestylową zajawkę, to oczywiście uczymy się bardziej zaawansowanych sztuczek. Nie możemy zapomnieć o stylowej jeździe technicznej. Jesteśmy uprawnieni do przeprowadzania oficjalnych kursów SITS, gdzie zdradzamy m.in. jak powinna wyglądać poprawna pozycja,  jak wejść na krawędź, bądź jak dobrze pojechać na switchu itd.

Zawsze staramy się przekazać jak największy pakiet wiedzy praktycznej oraz teoretycznej, dlatego podczas naszych wyjazdów oprócz szkoleń robimy także wykłady i videoanalizy.

KURS SITS & ASYSTENT INSTRUKTORA SNOWBOARDU

Razem z nami możesz zdobyć I, II, III klasę SITS lub kurs na asystenta instruktora snowboardu.

Podczas szkolenia przekazujemy najważniejsze informacje, które każdy snowboardzista powinien wiedzieć m.in.:

  • dekalog snowboardzisty
  • jazda techniczna i ćwiczenia poprawiające pozycję
  • freestyle
  • rozgrzewka

nauka ześlizgu na snowboardzie vhs
Kurs na Asystenta Instruktora Snowboardu w Livigno.

CHCESZ ZAPISAĆ SIĘ NA KURS?

Kochamy jazde na snowboardzie, jednak to w snowparku czujemy się najlepiej, a najbardziej jaramy się, gdy możemy nauczyć innych nowych sztuczek.

ZAJĘCIA FREESTYLE

Zazwyczaj jeździmy na Burton Snowpark Białka Tatrzańska, który jest najlepszy w Polsce, ponieważ daje najwięcej możliwości rozwoju. Przeszkody i skocznie, które się w nim znajdują są idelne do nauki zarówno podstaw freestylu jak i bardziej zaawansowanych tricków.

Biorąc udział w naszych zajęciach freestylowych nauczymy Cię:

  • butteringu
  • skoków z hop
  • rotacji i salt
  • jazdy po boxach i railach